Kā Tu domā, kādēļ Citrosept lieto lieli un mazi, grūtnieces un bērni, sievietes un vīrieši? Kāpēc Citrosept var nopirkt katrā aptiekā? Un kāpēc to var atrast teju katrā mājas aptieciņā? 

Jo mēs dzīvojam Latvijā! Dzīves realitāte mūsu klimatā ir tāda, ka 8 mēnešus gadā te ir vēss, lietains vai sniegoti auksts laiks. Laiks, kad cilvēki tinas šallēs, šķauda un patērē papīra kabatlakatiņu kalnus; bērni div' dienas skolā, nedēļu mājās; tablešu un karstu pulveīšdzērienu lietošana pārvēršas par ikdienišķu ieradumu. 

Kas mūs var glābt? Pareizi! Imunitāte, mūsu dabiskais un uzticamākais sargs. Kamēr tā ir stipra, Tu būsi sveiks un vesels.

Tādēļ gudri ļaudis šajā valstī jau desmito rudeni pēc kārtas par mājas aptieciņas karali kronē Citroseptu.

Citrosept Organic ir bioflavonoīdiem bagātākais greipfrūtu sēklu ekstrakts, laboratoriski pārbaudīta un garantēta augstākā bioflavonoīdu koncentrācija pašlaik aptiekās esošo greipfrūtu ekstraktu vidū: 800mg/100ml. Un dienas deva Citrosept Organic satur 91% Tev ik dienas vajadzīgā C vitamīna daudzuma. Citrosept Organic gluži kā profesionāla armijas specvienība metas Tava organisma aizsargspēkiem palīgā, lai Tu būtu pasargāts kā rudens drēgnumā, tā ziemas spelgonī.

Turklāt Citrosept Organic greipfrūtu ekstrakts iegūts no bio greipfrūtiem – tātad, garantēti brīvs no lauksaimniecības ķimikāliju atliekām. Tie neizraisa nevēlamus blakusefektus vai pieradumu: droši pat grūtniecēm un bērniem.

Viss, kas Tev jādara – jālieto pa 15 pilieniem Citrosept Organic 3 reizes dienā, un visi Citrosept Organic aizsargspēki būs Tavā pusē! Patīkamāka, maigāka garša tagad ļauj viegli iedzert Citrosept, pat atšķaidītu ūdenī.

Tavai imunitātei ir raksturs - uzvari ar Citrosept Organic aizsargspēku!

 

 

 

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Un padalies ar mums savā stāstā par Citrosept!
Atsūti mums savu stāstu par Citrosept Organic un saņem balvā lielo 50 ml pudelīti Citrosept Organic!

Pastāsti:
• kā iepazinies ar Citrosept Organic,
• kādam nolūkam lietoji Citrosept Organic,
• cik ilgi un kādās devās lietoji Citrosept Organic,
• kāds bija rezultāts,
• kāpēc ieteiktu Citrosept Organic arī citiem.

un atsūti uz e-pasta adresi: birojs[at]cintamani.lv vai pa pastu: SIA Cintamani Baltic, Konkursam, Antenas iela 3, Rīgā, LV-1004.

Ja būsi viens no interesantāko stāstu autoriem, balvā saņemsi 50 ml pudelīti Citrosept Organic, tāpēc neaizmirsti uzrakstīt savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un/vai tālruņa numuru, lai varam ar Tevi sazināties un vienoties par balvas saņemšanu!