Tev ir jautājumi? Mums ir atbildes!

Citrosept Organic ir ātrs un iedarbīgs, jau sākot no pirmā piliena. Tas neizraisa pieradumu, tādēļ to var lietot imunitātes paaugstināšanai visu rudens un ziemas sezonu bez pārtraukuma, pa 15 pilieniem 3 reizes dienā, atšķaidot glāzē šķidruma.

Citrosept Organic pieejams 20ml un 50ml pudelītēs. 20ml pudelītes vienam cilvēkam pietiek apmēram mēnesi ilgai lietošanai, un tā maksā, sākot no 4,90 Ls. Lielākā, 50ml pudelīte, izdevīgāka ģimenēm vai ilgstošai lietošanai, un tās cena ir, sākot no 8,90 Ls.

Bioloģiskā lauksaimniecība nozīmē, ka greipfrūti audzēti dabiskos apstākļos, neizmantojot bīstamas ķimikālijas to mēslošanā, kaitēkļu apkarošanā u.tml. Organiski greipfrūti Citrosept ražošanai izvēlēti, lai ekstraktā nevarētu parādīties kādu lauksaimniecības ķimikāliju atliekas. Pateicoties šai stingri visos audzēšanas un ražošanas posmos kontrolētajai tīrībai, Citrosept Organic droši var lietot ikviens, tai skaitā arī grūtnieces un bērni.

Greipfrūtu sēklu ekstrakta efektivitāti nosaka nevis garša, vai krāsa, vai smarža, bet gan aktīvo bioflavonoīdu daudzums. Citrosept Organic formulā ir garantēta laboratoriski pārbaudīta greipfrūtu bioflavonoīdu deva: vismaz 800 mg bioflavonoīdu uz 100ml Citrosept Organic (analīžu metode: HPLC-UV). Tā ir lielākā bioflavonoīdu deva pašlaik tirgū esošo šķidro greipfrūtu ekstraktu vidū. Turklāt Citrosept Organic ieteicamā dienas deva papildus satur arī gandrīz pilnu cilvēkam diennaktī vajadzīgā C vitamīna daudzumu.
Maksimālā bioflavonoīdu deva, garantēta efektivitāte, un…arī laba garša! Citrosept Organic speciāli izstrādāts tā, lai nebūtu rūgts. Tādēļ to būs viegli iedzert bez šķobīšanās un skurināšanās – pat atšķaidītu tīrā ūdenī.

Citrosept Organic nopērkams aptiekās visā Latvijā, kā arī eko veikalu tīklā Biotēka.

Jā, Citrosept Organic ir dabīgs ekstrakts, iegūts no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem greipfrūtiem. To drīkst lietot gan bērni, gan topošās un zīdošās māmiņas.

Arī Citrosept Organic ir iegūst no citrusaugļiem - greipfrūtiem. Ja Jums ir alerģija uz citrusaugļiem, iespējams, tā parādīsies arī, lietojot Citrosept. Pirms lietošanas konsultējieties ar savu ārstu. Ja izlemjat lietot Citrosept, sāciet ar 1-2 pilieniem dienā, devu pakāpeniski palielinot līdz ieteicamajai devai - 15 pilieniem dienā. Ja novērojat alerģijas simptomus, nekavējoties pārtrauciet lietot Citrosept.

Ja vēlies uzdot mums kādu citu jautājumu, raksti citrosept@citrosept.lv un mēs Tev labprāt atbildēsim.