Vēsture

Atrasts... kompostkaudzē!

Šo atklājumu veica mācīts vīrs, pateicoties kādam auglim. Greipfrūtam, nevis ābolam. Un arī uz galvas tas doktoram Džeikobam Heričam nekrita – tas mierīgi gulēja cienījamā Einšteina prēmijas laureāta piemājas dārziņa kompostkaudzē. Ievērojis, ka greipfrūta sēklas gadiem nepūst, Dr. Heričs nolēma izpētīt to apbrīnojamās izturības noslēpumu. Džeikobs Heričs (Jacob Harich) bija ārsts, dabisko ārstniecības līdzekļu speciālists - pēc izglītības, pēc profesijas un pēc aicinājuma. 20 gs. 80. gados viņš uzsāka šī interesentā fenomena pētījumus, kuros atklāja greipfrūtu sēklu ekstrakta izcilās īpašības.

Citrosept Organic: zinātniski pārbaudīts un starptautiski atzīts
 

Zinātniski pārbaudīts un starptautiski atzīts

Kopš Dr.Heriča atklājuma ekstrakts ticis testēts vairāk kā 80 prestižās pasaules laboratorijās (Pastēra institūts Parīzē, Kalifornijas un Floridas universitātes, ASV lauksaimniecības departaments u.c.), kur apstiprinājies, ka greipfrūtu sēklu ekstrakts darbojas ārkārtīgi efektīvi, turklāt nekaitējot organisma dabīgajai mikroflorai, atsevišķu orgānu darbībai vai imunitātei.

Mājas aptieciņas karalis

Jau vairāk kā 14 gadus (kopš 1999. gada) greipfrūtu sēklu ekstrakts Citrosept pieejams arī Latvijā. Sākoties rudens un ziemas sezonai, Citrosept kā uzticamākais palīgs parādās teju katras ģimenes mājas aptieciņā. Jau desmito gadu Citrosept ir viens no pirktākajiem imunitātes stiprināšanas līdzekļiem aptiekās mūsu valstī.

Citrosept Organic: bio ir spēks!

 

 

Bio ir spēks!

Kopš 2011. gada greipfrūtu sēklu ekstrakts Citrosept ir zaļš - gan iepakojuma izskatā, gan saturā: ekstrakts tiek gatavots no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem greipfrūtiem. Bioloģiskā lauksaimniecība nozīmē, ka greipfrūtu audzēšanā, mēslošanā, to kaitēkļu un slimību apkarošanā nav izmantotas tradicionālajā lauksaimniecībā ierastās ķimikālijas; bet gan izmantotas maksimāli dabiskas, cilvēkam un videi draudzīgas metodes. Tātad - bio sertificēts nozīmē: garantēti brīvs no lauksaimniecības ķimikāliju atliekām. Tādēļ Citrosept Organic ir drošs lietošanā ikvienam, pat grūtniecēm un bērniem.

Prieks redzēt jūs visus veselus!