Sastāvs

Citrosept Organic sastāvā ir tikai trīs vielas – greipfrūtu sēklu ekstrakts, ūdens un askorbīnskābe (C vitamīns). Ekstrakta ieguvē neizmanto nekādus aizdomīgus šķīdinātājus – sēklas vienkārši samaļ. Nekādu konservantu, saldinātāju vai citu draņķu! Tīra manta!

Citrosept Organic sastāvā ir laboratoriski pārbaudīta, garantēta aktīvo bioflavonoīdu deva – vismaz 800 mg bioflavonoīdu uz 100ml Citrosept (analīžu metode: HPLC-UV). Tā ir lielākā bioflavonoīdu koncentrācija pašlaik tirgū esošo šķidro greipfrūtu ekstraktu vidū.

Lai nodrošinātu maksimāli augstu savas formulas kvalitāti, Citrosept Organic tiek izgatavots sertificētā ekstraktu ražotnē Vācijā.

Sastāvdaļas: greipfrūtu sēklu ekstrakts* (84%) (satur nesējvielu glicerīnu), ūdens, antioksidants: L-askorbīnskābe.
* - bioloģiskā lauksaimniecība, kontroli veica: (skatīt uz iepakojuma).

Ieteicamā dienakts deva (45 pilieni) satur

Greipfrūtu bioflavonoīdus19,5 mg

Citrosept Forte 30 kapsulas pa 600mg katra greipfrūtu sēku ekstrakts ar acerolu, kas dabiski satur C vitamīnu. Lai papildinātu Jūsu uzturu ar dabīgiem greipfrūtu bioflavonoīdiem, ar acerolu, kas dabiski bagāta ar C vitamīnu, kā arī E vitamīnu un selēnu. C vitamīns no acerolas viegli asimilējas organismā un šajā ziņā labi sader ar greipfrūtu bioflavonoīdiem. C vitamīns un selēns veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. C vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku, un palīdz atjaunot E vitamīna reducēto formu.

Sastāvdaļas (kapsula 600mg): dehidrēts acerolas (Malpighia glabra L.) sulas koncentrāts, greipfrūtu (Citrus Paradisi) sēklu ekstrakts, kapsula no hidroksipropilmetilcelulozes, apjoma palielinātāji: dikalcija fosfāts, mikrokristāliskā celuloze, nātrija selenīts (maltodekstrīns) skābais D-alfa-tokoferilsukcināts, pretsalipes vielas: magnija stereāts, silīcija dioksīds. 

Diennakts deva satur: 

Kapsulu skaits12    
Greipfrūtu sēklu ekstrakts 120mg   240mg 
tai skaitā bioflavonoīdi    118mg    235mg 
Dehidrēta acerola  236mg     472mg 
tai skaitā C vitamīns 40mg (50%IDD*) 80mg (100%IDD*)
 
E vitamīns 6mg (50%IDD*)12mg (100%IDD*)
Selēns 27,5μg (50%IDD*)55 μg (100%IDD*)


*no ieteicamās diennakts devas