Citrosept Forte

Sveicināti! Ja reiz esat atvēruši Citrosept mājas lapu – tas nozīmē vienu no diviem: vai nu Jūs jau sen pazīstat, lietojat un mīlat Dr. Heriča atklājumu – greipfrūtu sēklu ekstraktu, vai arī -  esat to atklājuši nupat, varbūt pat jau pamēģinājuši un pārliecinājušies par tā nepārspējamo imunitāti spēcinošo efektu.

Tātad – Jums jau vajadzētu būt personīgajai pieredzei, cik spēcīgi iedarbojas viena trieciendeva, kad sajūtaties nelāgi, drēgnā rudenī atgriezušies mājās izmirkušām kājām un pilošu degunu, vai ziemā, pavizinājušies autobusā, kurā katrs otrais šķauda un klepo Jums tieši virsū.

Pēdējos piecpadsmit gados tūkstošiem cilvēku, piedzīvojuši greipfrūtu sēklu ekstrakta brīnumu, zvērējuši turpmāk nēsāt Citrosept pudelīti līdzi vienmēr un visur, lai kurp plānotu doties. 

Izklausās vienkārši? Bet – reizēm vieglāk pateikt, kā izdarīt!

Tas var izrādīties ne pārāk ērti – staipīt līdzi ar pudelīti, kas izspīlē savu apaļo sānu no Jūsu bikšu kabatas, nejauši saplīst un izlīst somā, vai kuru Jums atņem lidostas drošības pārbaudē. 

Mēs, Cintamani, gadiem ilgi klausāmies savu klientu atsauksmes, kurās allaž izskan viens un tas pats ieteikums – visas šīs problēmas atrisinātos kā uz burvju mājienu, ja greipfrūtu sēklu ekstrakta trieciendevu paslēptu vienā mazā kapsuliņā. 

Un zināt ko? Pietiek, mēs esam klausījušies diezgan! Te tas ir - Citrosept Forte Acerola! Katrā aptiekā un katrā Biotēkā! Lūdzu!

Šajā baltajā kastītē ir 3 blisteru plāksnītes ar 10 kapsulām katrā. Viena šāda plāksnīte viegli ieslīdēs Jūsu krekla kabatā, somā vai makā, neizspīlējoties un nepievēršot lieku apkārtējo uzmanību.  

Bet katrā kapsulā… Ak, Jūs pat iedomāties nevarat, cik labas lietas ir iekšā šajās kapsulās!

Ikkatrā šajā celulozes apvalciņā (jā, kapsulas ir 100% veģetāras!) Jūs atradīsiet 120mg bioflavonoīdu ekstrakta. Jā, jā, Jūs nepārklausījāties – katrā kapsulā ir tikpat daudz greipfrūtu bioflavonoīdu, cik 20ml pudelītē šķidrā Citrosepta. (Un tāpēc uz kastītes rakstīts – kapsulas lietot drīkst tikai pieaugušie!)

Un tas vēl nav viss! Mēs šo Citroseptu nosaucām par Forte arī tāpēc, ka greipfrūtu ekstrakta efektu pastiprina acerola – ķirsim līdzīga oga, kas aug Karību un Centrālās Amerikas rajonos. Glāze acerolas sulas satur 13 reižu vairāk C vitamīna kā tāds pats daudzums apelsīnu sulas – acerola ir ar C vitamīnu bagātākais pārtikas produkts pasaulē*. Viena Citrosept Forte kapsula satur 40mg dabīga C vitamīna no acerolas – pusi no Jums dienā nepieciešamās C vitamīna devas.

Tātad – tiem un tām no Jums, kas mūžam vienā skriešanā, atbildīgos darbos, biznesā, komandējumos – visur tur, kur nav iespējams izvēlēties “šodien jūtos slikti, uz darbu neiešu/darbu nedarīšu” – Citrosept Forte Acerola ir Jūsu rīcībā! Savu jauno uzticamo pavadoni atradīsiet jebkurā no Latvijas aptiekām, kā arī ekoveikalos Biotēka - jau šī gada septembrī. Lai apvienotais greipfrūtu bioflavonoīdu un acerolas spēks ir ar Jums arī šoruden!

* saskaņā ar ASV Lauksaimniecības departamenta datiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.