Ārstu atsauksmes

Citrosept Organic: ārstu atsauksmes

 

Roza Džamaldajeva, ģimenes ārste, netradicionālās medicīnas speciāliste

Strādāju ar Citrosept no sākta gala, kopš šis līdzeklis parādījās Latvijas tirgū, noteikti ilgāk kā 10 gadi būs pagājuši.

Rekomendēju visbiežāk imunitātes nostiprināšanai rudenī, ziemā – ne tikai iesaku saviem pacientiem, bet arī paši ģimenē ar teicamiem panākumiem lietojam: gan dzeram iekšķīgi, gan mutes un kakla skalošanai, protams, iepriekš atšķaidot. Garšas ziņā ko nu kurš atrod sev par labu esam – kuram labāk patīk apelsīnu, kuram greipfrūtu sulā atšķaidīt, kuram pienā utt.

Patīk man Citrosept ar savu dabiskumu. Pati pamanīju, un arī pacienti novērtē, ka Citrosept tagad ir bio sertificēts – cilvēki arvien vairāk seko tam, ko viņi ēd, ko lieto, un tas, ka produkts ir tīrs, tam ir liela nozīme. Otra lieta, kas man patīk, ir solīda, iespaidīga bioflavonoīdu koncentrācija, ar ko Citrosept tiešām izceļas. Un patīk kvalitāte – ar Citrosept man, uzskatu, paveicies, nekad nav bijusi vēlme vai interese to nomainīt pret kādu citu ekstraktu, tā kā Citrosept kvalitāte un iedarbība nekad nav likusi vilties. Plašas pielietojuma iespējas – Citrosept var lietot gan pieaugušie, gan bērni, un imunitātes nostiprināšana jau ir svarīga ļoti dažādās situācijās, ne tikai vīrusu sezonā. Daudzi mani pacienti, piemēram, lieto Citrosept dažādu detox procedūru un kūru laikā.

Es turu Citrosept pudelīti gan darbā, gan mājās – epidēmiju sezonā, visu dienu strādājot saskarsmē ar slimiem cilvēkiem, kas katrs savu bacili man virsū šķauda, un vēl klāt nogurums dienas beigās: Citrosept ir zelta vērtē, aizsargā un palīdz atgūties ļoti ātri.

 

Ilze Ziediņa, ģimenes ārste

Strādāju ar Citrosept jau gadus 10. Tā kā es esmu maksas ģimenes ārsts, tad pie manis bieži nonāk pacienti, kurus neapmierina “vienmēr visos gadījumos” antibiotiku vai citas “ķīmijas” izrakstīšana, un tad es vienmēr cenšos būt lietas kursā par dažādām dabiskām alternatīvām. Bet es arī vienmēr saku – lai vai kādu preparātu man reklamē, es vienmēr vadīšos arī no tā, kādu rezultātu ar to var sasniegt: ja pacienti nekā laba man nevarēs pateikt par kādu līdzekli, es to vairs neizvēlēšos, bet, ja redzēšu rezultātu, pacientiem būs solītais labums no tā – tikai tad es tādu preparātu turpināšu rekomendēt arī citiem. Jo mani jau vērtēs pēc nozīmētās terapijas efektivitātes – ja tas, ko es būšu ieteikusi, nedarbosies, zaudēšu pacientu uzticību. Citrosept līdz šim nav pievīlis nekad – gan pirms viņš bija bio, gan tagad, kad ir bio, kā Citrosept vērtība man ir bijis, tā arī palicis.

Ir gadījies, ka pacients saka: “O, Citrosepts! Es to jau lietoju!” – proti, arī cilvēki paši Citrosept zina un novērtē.

Kam iesaku un kam neiesaku?
Pacienti paši nereti nāk un jautā, kā nostiprināt imunitāti. Vasarā varbūt ir tas laiks, kad mums jādzīvojas pa sauli un jāēd visi dārza un meža labumi, jāstiprina imunitāti šādā veidā, bet, kad nāk aukstie mēneši un noliktavās glabātie dārzeņi un augļi vairs nav tik vitamīniem bagāti, tad ir laiks pievērst uzmanību Citroseptam.
Kā jau teicu, ir man pacienti, kas atnāk un, slieksni tikko pārkāpuši, paziņo, ka kategoriski atsakās lietot antibiotikas, dakter, domājiet ko citu. Un tad tur, kur tiešām nav kādi smagi gadījumi un komplikācijas, Citrosept sevi jau no laika gala pierādījis kā spēcīgs imunitātes nostiprinātājs.
Vēl iesaku bērniņiem, kas gatavojas sākt iet uz bērnudārzu – jau kādas dažas nedēļas iepriekš sākt lietot Citrosept, lai organisms spēcīgāks. Protams, antivielu izstrādes procesam tā vai tā jānotiek, kaut kāda slimošana ir neizbēgama, bet varam palīdzēt tam bērnam tik daudz, lai iet vieglāk, īslaicīgāk, mazāk, lai nav vienos puņķos visu laiku nepārtraukti.
Apaukstēšanās gadījumos nereti gadās arī urīnceļu problēmas – arī te Citrosept spēcinošais atbalsts ir visnotaļ iedarbīgs.
Divu veidu pacientiem es piesardzīgi nozīmēju Citrosept: nepārspīlējot ar devām, vairāk atšķaidot, piemēram, biezsulās; vai ne kā pirmo izvēli – tie ir tie, kam kādas problēmas ar kuņģi, dedzina, piemēram; un tiem, kas alerģiski uz citrusaugiem. Bet tādu pacientu manā praksē, paldies dievam, nav daudz.

Mēs ģimenē paši reti slimojam, bet nu tāpat savu reizi gadās, un tad, roku uz sirds liekot, varu apgalvot, ka citrosept ir viena no iecienītākajām izvēlēm – pārbaudīts un sevi kā uzticamu pierādījis arī pašas personīgajā pieredzē.
Es pati priecājos, ka tagad Citrosept vairs nav tik rūgts, pacientiem to daudz vieglāk lietot. Iesākumā, kad parādījās jaunais, zaļais Citrosept, tie, kas bija lietojuši to stipri rūgto ekstraktu, nāca tādi bažīgi, šaubījās – vai tad esot tikpat labs bez tā rūgtuma. Bet, skatoties uz pacientiem, kas pirmo reizi lieto šo te jauno bio Citrosept, pārliecinos, ka rezultāts ir tik tiešām labs, acīmredzams, iedarbības ziņā no vecā Citrosept neatpaliek. Ja vien pacients ievēro devas un dzer pietiekami daudz šķidruma, tad parasti ar to pašu arī pietiek, lai tiktu cauri ar Citrosept vien un nekādus papildus līdzekļus nenāktos nozīmēt.

Ir apzinīgi pacienti, kuriem svarīga tā apziņa, ka viņi dara kaut ko savas veselības labā – tiem viss būs izdarīts kā pēc grāmatas: tik un tik pilieni, noteiktos pulksteņa laikos, viss pilnīgi pedantiski. Bet ja pacients nav no tiem disciplinētākajiem, nespēj ievērot pilināšanu 15 pilieni 3 reizes dienā, tad es iesaku visu dienas devu iepilināt litrā sulas un dienas garumā izdzert. Galvenais, lai Citrosept tiek lietots – un tad rezultāts ir tiešām labs.

Ir bijis, ka pacienti, kad regulāri lietojuši Citrosept, saka, ka rezultāts viņiem vairs nešķiet tik izteikts – bet tad es iesaku paņemt pārtraukumu mazliet, vai palietot ko citu, bet beigu beigās šie pacienti tik un tā atkal atgriežas pie Citrosept kā pie visiedarbīgākā līdzekļa.

 

Inese Joksta, medicīnas zinātņu doktore, homeopāte
Citroseptu zinu un strādāju ar to jau kādus 10 gadus noteikti. Visbiežāk iesaku tiem pacientiem, kas nolēmuši doties kādos tālākos ceļojumos uz siltajām zemēm, jo tad Citrosepts būs tas, kas noteikti var noderēt. Arī man pašai ir šāda pieredze, kad Citrosepts ir palīdzējis eksotiskā ceļojumā, kad acīmredzot bija gadījies ko sliktu apēst.
Vispār Citroseptu iesaku nelielās devās, un iepilināt kādā citrusaugļu sulā. Atsauksmes no pacientiem ir ļoti labas, un cilvēki jau paši daudz zina par Citroseptu. Tam, ka tagad Citrosepts ir bio, nebiju pievērsusi uzmanību - man galvenais ir tas, ka viņš palīdz tikpat labi kā vecais ne-bio Citrosepts.

 

Vija Danga, dermatoloģe

Ar Citrosept strādāju jau kopš pašiem pirmsākumiem, kad tas tikko parādījās Latvijā, varētu būt ap 2001. gadu? Mums ir ļoti daudz pacientu ar slimībām, pie kurām ir novājināta imunitāte - seksuāli transmisīvās slimības, sēnīšu infekcijas, tāpat cilvēki pēc ķīmijas terapijām. Praktiski katram slimniekam, kurš pie mums nāk, varam un arī iesakām palietot Citroseptu. Ne sistemātiski, bet pēc vajadzības. Pati arī lietoju pēc vajadzības.  Šobrīd neviens pacients nesūdzas par informācijas trūkumu, un informāciju par šādiem tautā iecienītiem produktiem atrod paši. Arī aptiekās farmaceiti bieži paši iesaka pacientiem tieši Citrosept. Es iesaku saviem pacientiem parasti tajos mēnešos kad vitamīni vairs nav dabūjami dārzos un dobēs, bet kad ir dziļa ziema un tuvojas pavasaris - tad iesaku padzert praktiski katram imunitātes nostiprināšanai.

 

Ņina Demčenkova, pediatre

Vispār pirmo reizi par Citrosept man pastāstīja kaimiņi – iedeva izlasīt rakstu. Manu uzmanību piesaistīja tas, ka preparāts ir dabīgs, efektīvs un daudzpusīgs, tas stiprina imunitāti, attīra organismu. Ievēroju arī, ka tam nav vecuma ierobežojuma – ekstraktu var dot gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Sākumā Citrosept izmēģinājām ģimenē – es, mana mamma un bērni dzērām visu ziemu. Tiešām saaukstēšanās mums „neķērās” klāt. Tādēļ nolēmu arī pamēģināt to savā ārsta praksē.

Es labprāt izmantoju dabīgos preparātus, tāpēc iesaku Citrosept. Esmu ievērojusi - ja Citrosept lieto regulāri nelielās devās mēnesi vai divus, tas ļoti stiprina imunitāti. Pat, ja bērnudārzā vai skolā citi slimoja, šie bērni pārsvarā noturējās.

Citrosept darbojas, saglabājot organisma dabīgo floru. Tas neizraisa disbakteriozi, nav gadījies novērot alerģijas. Šis preparāts ir vienkāršs lietošanā – šķidrā forma ļauj viegli regulēt devu. Daudzi mani pacienti Citrosept tur mājas aptieciņā, jo šo preparātu var lietot visa ģimene. Tas ir efektīvs, netoksisks, kombinējams ar citiem preparātiem (kas ir ļoti svarīgi, ja kāds no ģimenes locekļiem pastāvīgi spiests lietot zāles hroniskām slimībām). Ko vēl vairāk var vēlēties?

 

Maija Dakse, ģimenes ārste, pediatre

Vispatīkamākais ir tas, ka Citrosept nav ķīmija. Efektīvs preparāts no augu izejvielām ir milzīgs pluss, īpaši strādājot ar bērniem. Manā praksē ar Citrosept nav bijis nekādu nevēlamu komplikāciju – ne alerģijas, ne arī sūdzības par gremošanas traucējumiem vai nepanesamību. Citrosept ir ērti lietojams, ērti dozējams.

Tiem bērnudārza vai skolas bērniem, kam viena saslimšana beidzas un pēc dažām dienām sākas nākošā, es nozīmēju sekojošu 3 nedēļu imunitāti spēcinošo kursu: Citrosept devu rēķinu, ņemot vienu pilienu ekstrakta uz kilogramu bērna svara un tad šo devu sadalot uz 2 vai 3 lietošanas reizēm dienā. Prakse rāda – ja bērns noturējies šīs trīs nedēļas nesaslimis, tad diezgan droši, ka noturēsies arī turpmāk.
Savukārt bērni ar prieku dzer sulas, tējas, morsus, kuros atšķaidīts Citrosept. Un galvenais - rezultāts ir labs un noturīgs.

 

Mihails Petrovs, rehabitiologs

Es uzskatu, ka šī preparāta – Citrosept – galvenā priekšrocība ir tā, kas tas iedarbojas nevis uz kādu konkrētu orgānu vai slimību, bet gan uz visu sistēmu kopumā, darbojas kompleksi. Tādēļ, kaut arī es izmantoju daudz dažādus dabiskos līdzekļus, Citrosept to vidū ir nepašaubāms hīts.
Mūsu organisms pakļauts apkārtējās vides kairinājumiem. Tos rada arī paša cilvēka organisms – orgānu savstarpējā mijiedarbība, emocionāli pārdzīvojumi u.c. Es uz slimību raugos kā uz organisma nespēju pielāgoties kādam no šiem kairinājumiem, kā uz „Palīgā!”- saucienu vai brīdinājumu par ķermeņa nepareizu izmantošanu.

Es saviem pacientiem bieži rekomendēju Citrosept, jo tas iedarbojas uz organismu kopumā – attīrās plaušas, kuņģis, zarnu trakts, aknas utt., mobilizējas organisma rezerves, aktivizējas toksisko vielu izvadīšana. Un, kad tas viss notiek vienlaicīgi, pacienta stāvoklis un pašsajūta ļoti strauji uzlabojas.

Citrosept labvēlīgi ietekmē arī skābju – sārmu līdzsvaru organismā, kas ir ļoti būtisks faktors virknei problēmu, kas saistītas ar gremošanu.