Lietotāju atsauksmes

Mēs regulāri saņemam atsauksmes no cilvēkiem, kas iepazinuši Citrosept Organic vērtīgās īpašības un lieto ekstraktu ikdienā. Vienmēr ar interesi tās lasām un uzklausām, un priecājamies līdzi par katru veiksmīgo stāstu. Aicinām arī Tevi palasīt, ko par Citrosept saka “tautas balss”!

Ja arī Tev ir savs stāsts par to, kā iepazinies un lietoji Citrosept - atsūti to mums uz e-pastu birojs@cintamani.lv vai SIA Cintamani Baltic, Antenas ielā 3, Rīgā, LV-1004. Ja Tavs stāsts būs starp interesantākajiem, nopublicēsim to šajā lapā, un Tu saņemsi dāvanā lielo Citrosept Organic pudelīti.

KĀ MAN PALĪDZĒJA CITROSEPT

Labdien,

Gribēju padalīties savā pieredzē ar Citrosept. Ar Citrosept mūsu ģimeni iepazīstināja mūsu aptiekārīte, un lai gan tas bija apmēram pirms 10 gadiem, visu atceros ļoti labi ,jo Citrosept bija pēdējais uz ko mūsu ģimene cerēja. Stāsts ir par to ka manam vīram ļoti bieži un vairākās vietās reizē sametās augoņi, gan padusēs, gan uz dibena, gan uz kājām . Trakākais bija ka padusēs reizēm bija pa diviem,trijiem augoņiem reizē. Viņš tika gulējis gan slimnīcā pie sistēmām.,gan tika vairākas reizes pārlietas asinis un cik antibiotikas dzertas, bet tas viss palīdzēja īslaicīgi. Tā cīnījāmies līdz augoņi sāka mesties arī dēlam ,un meitai uz acu plakstiņiem miežagraudi arī pa diviem vai trim reizē. Tad man jau no tādas cīnīšanās bija tāds izmisums ka vairs nesapratu ko darīt, līdz kādā reizē būdama aptiekā pažēlojos aptiekārei kas par problēmu un, ka nezinu ko vairs darīt. Un tad viņa man ieteica pamēģināt Citrosept. Nolēmu ka pamēģināšu iedot savējiem,jo nekas cits vairs nepalīdzēja. Tagad devas ir savādākas zāļu lietošanas aprakstā, bet toreiz kad mēs sākām lietot Citrosept bija tā
1 dienā- viens piliens Citrosept sulas glāzē
2 dienā- divi pilieni
3 dienā - trīs pilieni un tā līdz 15 dienai, tad trīs dienas pa 15 pilieniem sulas glāzē un tad visu tāpat atpakaļ ejot
14dienā - 14 pilieni
13 dienā - 13 pilieni un tā līdz 1 pilienam.. .
Tad tie augoņi un miežagraudi kas jau bija uzmetušies, sadzija .Un tad sākās gaidīšanas laiks kad sāks parādīties jauni augoņi, jo tomēr vēl nebija īstas ticības ka kaut kāds uztura bagātinātājs varētu palīdzēt. Bet tad pagāja mēnesis,tad otrs un sapratām ka Citrosept ir palīdzējis. Meitai miežagraudi līdz šai dienai nav vairs metušies,bet vīram apm. pēc gadā atkal parādījās augoņi aizmetņi, tad viņš uzreiz sāka dzert Citrosept un iztikām bez slimnīcas ,bez asins pārliešanas un bez antibiotikām…. Tagad augoņi jau vismaz divus gadus nav bijuši. Un tā līdz šai dienai darām….Tagad dzeram arī profilaksei gripas laikā….
Patiešām ieteiktu tiem cilvēkiem kam metas bieži augoņi vai miežagraudi, jo tiem tiešām palīdz iznīkt.. .Zāļu lietošanas pamācībā ir rakstīts ka Citrosept ir jādzer gripas laikā, bet ļoti labi ja tiktu uzrakstīts ka palīdz cīnīties ar augoņiem vai furunkuliem kā tos sauc medicīnā…..
Es vienkārši gribēju padalīties savā pieredzē ar Citrosept….varbūt kādam noder…

Ar cieņu,

Džuljeta Lizinska

___________________________

Labdien,

Mani sauc Vilnis, un es vēlos pastatīt par to kā es iepazinos ar Citrosept pilieniem. Vasaras dienas Latvijā ir, bet saulaino un silto gandrīz nav. Tāpēc imunitāti vajag stimulēt ne tikai ar augļiem, bet arī ar papildus līdzekļiem, lai nesaslimtu.Sieva ieteica profilaksei pilināt Citrosept pilienus apelsīnu sulā, man vairāk patīk  greipfrutu sula kopā ar Citrosept pilieniem. Tagad, it īpaši gripas sezonā, lietoju Citrosept trīs reizes dienā, pa 15 pilieniem reizē. Un reazultātā es neslimoju un sāku labāk justies, parādījās jauni spēki. Saviem draugiem iesaku izmantot Citrosept pilienus, jo tie ir ļoti svarīfgi cilvēka imunitātes stiprināšanai tik agresivā dzīves režīmā, tā kā viņi visi tā pat kā es maz guļ un daudz strādā.

Ar cieņu,
Vilnis Jurķāns

___________________________

Labdien! Te būs mans stāsts par Citrosept!

Es ar Citrosept Organic iepazinos pavisam nesen-pirms dažām nedēļam. Biju tikko atgriezusies Latvijā no ārzemju brauciena un tajā pašā naktī negaidīti palielinājās ķermeņa temperatūra, sāpēja kakls, lauza kaulus, sāpēja muskuļi un mocīja citi saaukstēšanās simptomi. Nākamo dienu nogulēju bez spēka, pielietoju arī dažādos pulverīšdzērienus, bet tie simptomus mazināja tikai uz īsu mirkli! vakarā atbrauca brālis ar Citrosept Organic un apelsīnu sulu teica, ka tas ir pēdējo laika labākais viņa atklājums. Jau nākamajā dienā jutos daudz labāk! pat neticējās ,ka iepriekšējā dienā pašsajūta bija tik slikta! Tagad joprojām katru dienu profilaksei izdzeru rekomnedēto pilienu daudzumu, iemaisot dažāda veida augļu sulās un jūtos veselāka kā jebkad!
 
Ar cieņu,

Inese Jurķāne

___________________________

Labdien,
Manis sauc Aleksandra, un es vēlos pastatīt par to kā es iepazinos ar Citrosept pielieniem.

Parasti un loģiski ir tas, ka ar lielāko darba slodzi var sevi tik stipri nogurdināt, ka saki bieži slimot. Tā arī notika ar mani. Sākumā bija tikai Universitātes lekcijas, tad parādījās zinātniski pētnieciskais darbs, tad turpinot maģistratūru iestājos strādāt uz pilno slodzi, un vēlāk parādījās citi papildus darbi. Bet tad arī saku bieži neizgulēties, un tam sekoja iesnas, kakla sāpes un galvas sāpes. Padomāju anģīna... - Aizgāju pie ģimenes ārsta, saka, ka antibiotikas nedos. Bet es gan negribēju ņemt slimības lapu, lai ilgi ārstēties.  Uh, un neticēju es viņai, domāju, ka kārtēja farmaceitisku uzņēmumu reklāma. Bet nopirku, nebija izvēles, jo slimot arī negribējas.
Ārste ieteica pilināt Citrosept apelsīnu sulā, lai nav tik rūgts. Lietoju Citrosept trīs reizes dienā, pa 18 pilieniem reizē,(nedēļas laikā). Un rezultāts nelika gaidīt - saku labāk justies jau pēc pirmas dienas, parādījies jauni spēki, kakls vairs nesāpēja. Cik es biju laimīga, ka es nesabojāju ar antibiotiskiem līdzekļiem organisma mikro-floru.
Tagad visiem saviem radiniekiem un draugiem iesaku un vienkārši pērku Citrospet pilienus, jo tas ir ļoti gudrs līdzeklis kā stiprināt savu imunitāti.
 
Ar cieņu,
Aleksandra Jurķāne

___________________________

Labdien!

Stāsts par fantastisku dzīves notikumu un Citrosept atklāšanu manā dzīvē. Viss aizsākās 8 gadus atpakaļ, kad gaidīju savus 3 brīnumiņus. Veselība bija lieliska un mazulītes arī auga lieliski, vienīgi gadījās noķert iesnas un kaklasāpes, kam pievienojās temperatūra. Parastā ikdienā, negaidot bērniņus, droši vien izvēle būtu biseptols, bet tajā mirklī to nevarēju darīt. Tad biju jau zinoša par Citroseptu, taču pati nebiju pārbaudījusi. Īstenībā iegādājos ar neticību…Bet vienu dienu nolietojot, pēc norādēm uz iepakojuma, nākošas dienas rītā kakls vairs nesāpēja. Nodomāju “Varbūt sakritība!”, bet turpināju lietot, par skādi taču nebūs. Saaukstēšanās pazīmes neatgriezās. Kopš tā laika, jau 8 gadus šī brīnumpudelīte ir manās mājās. Trīnītēm to arī lietoju gan imunitātes stiprināšanai, gan mirkļos, kad ir saaukstēšanās sajūtas. Ja ir noķerts saslimšanas pirmais mirklis, Citrosepts līdz ļoti labi.
Droši varu teikt, ka pēc mana ieteikuma Citroseptu sākuši lietot ir kolēģi un viņu bērni, kā arī radu ģimenēs šī pudelīte ir redzama mājas aptieciņās.

Man patīk Citrosepts! Gribu Citroseptu!

Jauku, skaistu ziemu!
Arta Bērziņa

___________________________

Labdien!

Mana iepazīšanās ar CITROSEPT bija likumsakarīga. Meitiņa izslimoja bronhītu - meklēju vitamīnus, kuri stiprinātu imūnsistēmu. Manas prasības bija augstas, tā kā mūsu ģimene ir zaļā dzīves veida piekritēja, tad vitamīnus arī meklējām “zaļus”, respektīvi bez konservantiem, krāsvielām un citām ķīmiskām vielām. Biju pārsteigta, cik dabīgo vitamīnu un uztura bagātinātāju izvēle ir ierobežota.

Tāpēc tā nopriecājos, kad atradu CITROSEPT Organic. Ļoti uzrunāja iepakojuma - kastītes dizains, ļoti izteiksmīgs un gaumīgs noformējums. Mani kā jau zaļā dzīvesveida piekritēju, protams, neatstāj vienaldzīgu uzraksts ORGANIC. Esmu no tām, kurai patīk izstudēt sastāvus, kā kosmētikai, kuru iegādājos, tāpat arī vitamīniem un uztura bagātinātājiem, tāpēc vispirms meklēju informāciju internetā, un tad izvērtēju vai produkts ir atbilstošs manām vēlmēm un prasībām. Par CITROSEPT varu teikt to, ka tas mūsu mājās pieder jau pie pārbaudītām vērtībām.

Mēs ģimenē visi lietojam CITROSEPT, jau kādu mēnesi, devas ievērojam kā norādītas instrukcijā. Rezultāts ir brīnišķīgs - līdz šim neslimojam!

Vēl man ļoti patīk, ka to var pilināt sulā, mana meitiņa nelabprāt dzer šķidrumu, tāpēc tagad sulu un tēju dzeršana ir kļuvusi par saistošu nodarbību. Kaut arī CITROSEPT sulas, tējas garšu būtiski neizmaina, bet, redzot kā dzērienam piepilinu CITROSEPT, tas meitiņai rosina interesi un viņai šķiet, ka uzlabo dzēriena garšu.

CITROSEPT Organic noteikti iesaku bērniem un visiem veselīga dzīves veida piekritējiem! Tieši tāpēc, ka tas ir dabīgs, spēcīgs un efektīvs imunitātes stiprinātājs!

Esiet veseli un stipri arī Jūs - Cintamani Baltic jaukā komanda!

Jauku dienu vēlot, Jums rakstīja
Inese Lipšāne

___________________________

Labdien!

Grūti jau atcerēties cik gadi ir pagājuši kopš tā laika, kad Citrosept pirmo reizi parādījās mūsu mājās un līdz šai dienai pastāvīgi atrodas mājas aptieciņā un ir līdzeklis Nr.1! Citrosept lietojam, kad jūtam, ka saaukstējamies, kad ir slikta dūša vai caureja, kad ir liela fiziska slodze un vajag stiprināt organismu. Es pati, mans dēls, kuram 24 gadi un dēls, kuram 4 gadi - visi lietojam Citrosept, kad rodas problēmas ar veselību, dzerot 20 pilienus uz glāzi ūdens vienreiz vai ilgstošāk, skatoties pēc stāvokļa un vajadzības.
Nesen mūsu daktere ieteica mazajam dēliņam dzert Citrosept pa 3 pilieni katru dienu no rīta pusgadu, lai stiprinātu organismu, jo viņš bieži klepo. To mēs darām kopš septembra un viņš ne reizi vēl nav saslimis.
Visiem iesaku šo preparātu, jo tas ir dabīgs, un ne tikai palīdz uzreiz, bet arī stiprina imunitāti ilgstošākā periodā. Viss kas ir vajadzīgs jums un jūsu bērniem - viena zaļā Citrosepta pudelīte!

Ar cieņu,
Ludmila Bogdanova
_________________________________

Kā es iedraudzējos ar Citrosept Organic,

Informāciju par Citrosept sāku saņemt jau pāris gadus atpakaļ. Vedot pastaigā suņus, satiku kaimiņieni, ar kuru runājot noskaidroju, ka viņas ģimenē šajā ziemā neviens nav saslimis, jo visi dzerot Citrosept. To viņai dzert ieteikusi viena cita kaimiņiene. Īsti uzmanību tam nepievērsu un visu pavasari manējie viens pēc otra izslimoja paaugstinātu temperatūru, gripu. Tā pagāja viens gads. Nākošajā rudenī manā ģimenē sākās viss no jauna - te vienam bērnam vēdera vīruss, otram cits vīruss, pašai pašsajūta arvien sliktāka, jo jutos pamatīgi apdraudēta. Sāku izvairīties tramvajā no svešiniekiem ar iesnām, dusmojos uz visiem, kas izskatījās slimi, manī parādījās milzīgas bailes no slimībām. Drīz visa apkārtējā vide likās kā viens vienīgs vīruss un drauds manai veselībai. Baidījos par sevi un bērniem. Slimot vienkārši bija apnicis. Tad kādu dienu darbā ievēroju, ka kolēģe kaut ko pilina karotē, jautāju, kas tas ir? Izrādījās, ka tas ir Citrosept! Tas viņai esot vienīgais līdzeklis, kad jūtot, ka tūlīt saslims – tad lieto Citrosept 2 nedēļas, un esot vesela kā rutks. Turklāt zāles, lai ārstētos, maksā kaudzi naudas, bet viņai pietiekot ar vienu Citrosept pudelīti!
Es vairs ilgi nedomāju – gāju uz tuvāko aptieku un nopirku Citrosept Organic. Tagad Citrosept pilienus dzeram trīs reizes brīvdienās, un divas reizes darba dienā. Vienīgi jāuzmanās – bērniem Citrosept ļoti garšo, ja, nepieskata, pudelīte var iztukšoties „pati no sevis” dažās dienās…
Mans lielākais ieguvums, ko devis man Citrosept, ir miers. Nebaidos no vīrusiem un gripām, jo es savu ģimeni sargāju no tā ar Citrosept!

Santa Grīntāle
__________________________________

Labdien,
Nesen nopirku kārtējo Citrosept Organic pudelīti, un nolēmu padalīties ar savu Citrosepta stāstu!

Patiesībā Citrosept lietoju jau visai pasen. Atceros, kad biju apslimis ar gripu, draugi ieteica lietot Citrosept kā imunitāti spēcinošu līdzekli, kas esot ļoti efektīvs. Taču šoruden pats pārliecinājos par tā spēku…. Pirms pāris mēnešiem (augusta beigās) biju aizbraucis izdzīvošanas ekspedīcijā (jāatzīst - pirmoreiz manā mūžā) uz Krieviju… Desmit dienas no vietas klejojām pa puvainu apvidu, pastāvīgs mitrums, vējš, līdz ar to arī peldēšanās vietējā ezerā notika pamatīgi zemā ūdens temperatūrā… Kopumā bija ļoti interesanti un jautri, taču kā par nelaimi biju atstājis savu uzticamo draugu Citrosept mājās Latvijā. Acīmredzot tā bija liktenīga kļūda, jo, atgriežoties mājās, jau uz robežas bija jūtams, ka esmu apaukstējies un ķermenis ir apslimis. Protams, tas nebūtu nekas īpašs, ja vien pēc pāris dienām nebūtu jābrauc uz laba drauga kāzām, kuras garām laist nedrīkstēju ne par ko! Tā nu atbraucis mājās ķēros pie Citrosepta pudelītes satura tukšošanas. Jau nākamajā rītā jutu, ka veselība sāk atgriezties un organisms izrāda manāmas dzīvības pazīmes. Ievērojot konstantu devu - 15 pilieni pa trim reizēm dienā, veiksmīgi tiku galā ar visām klapatām, aizbraucu uz kāzām un pat nodrošināju pilnu fotohroniku.

Es noteikti ieteiktu Citrosept visiem, gan kā līdzekli imūnsistēmas nostiprināšanai, gan kā ļoti efektīvu līdzekli gripas vai apaukstēšanās gadījumā.

Ar cieņu,
Mārtiņš
__________________________________

Labdien,

Mans stāsts par Citrosept ir šāds:
Bija agrs pavasaris, biju grūtniecības 4. mēnesī un, kā jau katru gadu, jutu, ka kuru katru brīdi būs klāt lielās pavasara iesnas. Tad nu, domājot par gaidāmā bērniņa veselību, devos uz aptieku un jautāju pēc vispieprasītākā līdzekļa imunitātes stiprināšanai. Un man ieteica Citrosept Organic. Un patiešām, kvalitāte atbilst cenai, jo lietojot Citrosept iesnas tā arī neatnāca. Pēc tam līdzīgs scenārijs atkārtojās rudenī, un nu, kad jau bērniņš ir piedzimis, arī vīrusu laikā lietoju Citrosept - un jau pusotru gadu neesmu slimojusi, pat ne ar visparastākajām iesnām. Šo savā ziņā brīnumlīdzekli lieto arī pārējie ģimenes locekļi, un parasti iesaku to arī citiem, lai aiztaupītu sev nepatīkamās sajūtas slimojot.

Anda
_________________________________

Sveiki un labdien,

Redz, ka brīnumi notiek, un arī tāds kungs cienījamos gados kā es saņemas un uzraksta, kur parasti tikai sieviešus ierasts redzēt un lasīt. Man jau arī, kamēr sievas kundze vēl līdzās bija, par tādām lietām kā veselība, prātā nenāca interesēties. Sieviņa vienmēr pievaktēja, un skatījās, lai silta šalle un sausi cimdi būtu.

Tagad mana Astrīda jau trešo gadu aizsaulē, saimniekoju viens, kā nu sanāk - neiešu jau pats sevis dēļ vien nopūlēties. Dakteriene mani sabāra un teica, ja pats par sevi kārtīgāk nerūpēšos, tad drīz vien pie viņas kabineta vien rindā sēdēšot. Tā arī sanāca – pagājušo ziemu klepus briesmīgi nomocīja, bronhītu biju dabūjis. Uz pavasara pusi, kad tā nīkuļošana pavisam bija apnikusi, aptiekā prasīju pēc kā spēcinoša. Ieteica Citrosept Organic - esot efektīvs un caurcaurēm dabīgs: no bio greipfrūtiem taisot. Sāku rītā un vakarā to Citroseptu pie ūdens pa 15 pilītes papilināt – un, raugi, pilnīgi jutu, kā arvien spraunāks palieku!

Rudenim nākot, nu vairs negaidīju, kad atkal kas piemetīsies – sāku lietot Citroseptu jau septembrī, un, tpu, tpu, tpu, joprojām turos pie labas veselības. Veselība jau tomēr pats galvenais, tā ir.
Tas nu arī viss, ko šoreiz vēlējos uzrakstīt.

Novēlot visiem stipru jo stipru veselību,
Grabovsku Mārtiņš

__________________________________

Reiz , pāris gadus atpakaļ, kādā drēgnā ziemas mēnesī spriedelēju, ka vajag kaut ko imunitātei. Vīrs man saka  “ Zinu vienu līdzekli, bet tas traki rūgts un nevar dabūt iekšā, laikam esot no greipfrūtiem”. Hmm… aizdomājos, man taču ļoti šie augļi garšo un pretstatā vīram, man garšo arī rūgtas vielas. Sacīts – darīts. Iegādājos šo ekstraktu, lietoju visu ziemu un vēl pavasari. Vienmēr ņēmu arī somiņā līdz uz darbu, bet nu nekādi nevarēju atcerēties, ka man taču jāiedzer “rūgtumiņš”. Tāpēc pārgāju uz 25 pilieniem , divas reizes dienā no rīta un vakarā. Tā nu tagad man skola rokā, kā padzirdu, ka apkārt sāk slimot, nopērku ekstraktu un neviens vīruss man klāt neķeras.
 Arī tagad lietoju ektraktu, kā arī darba kolēģiem esmu to ieteikusi, jo kā nekā, kinoteatrī darbs mums ir ar cilvēkiem un vīrusi “nesnauž”
Citrosept Organic šogad nosūtīju uz Īriju, meitai un mazmeitai, jo nav nekā dabīgāka un iedarbīgāka līdzekļa imunitātes stiprināšanai, kā Citrosept Organic.
 
Paldies!
 
Ar cieņu,
Ginta Lace

__________________________________

Labdien.

Ar Citrosept Organic mani iepazīstināja māsīca, kura ieteica imunitātes uzlabošanai lietot šo līdzekli, jo es bieži slimoju, bet atļauties to nevarēju, jo strādāju un paplidus mācos augstskolā.

Citrosept Organic lietoju imunitātes uzlabošanai un pagaidām nav nācies slimot jau 1,5 g.

Lietoju apmēram 2 gadus sistemātiski rudens, ziemas un pavasara mēnešos. Rezultāts ir imunitātes pacelšanās, jo vairs tik ļoti neslimoju.

Iesaku Citrosept Organic, jo rezultāts ir redzams, imunitāte ir uzlabojusies. Ir grūti atrast pareizās zāles savam organismasm, bet šīs tik tiešām man palīdz.


--
Ar cieņu,
Aiva Grīnberga

__________________________________

Labdien!

Iespējams, nav nekāds īpašais stāsts, bet gribējās pastāstīt par savu iepazīšanos ar Citrosept.

Tas notika, kad biju trešā kursa studente. Dzīvoju vienā istabā ar meiteni, kura nāca no ļoti ekoloģiski noskaņotas ģimenes, vienmēr centās ēst un dzīvot ļoti veselīgi, un visā visumā uz mūsu - pie skarbās dzīves pieradušo kojinieku fona bija īsta princese. Viņa mēdza darīt visādas dīvainas lietas, piemēram, mēģināja apsegt pilnmēnesi, tāpat viņai mēdza parādīties visādi homeopātiskie graudiņi, kurus mazajā koju istabiņā vienmēr bija grūti novietot, jo tie nevarēja stāvēt ne blakus kafijai, ne gaismā, ne pie ledusskapja, ne pie mikroviļņu krāsns - tātad īsti nekur..

Tādēļ nekādu izbrīnu neizraisīja, kad kādu dienu parādījās tumša stikla Citrosept pudelīte, no kuras krūzītē tika pilināti 27 pilieni - ši skaitīšana izskatījās pēc īpaša rituāla. Bija vajadzīgi tieši 27, jo tas bijā kāds īpašais skaitlis. Draudzene bija apslimusi, un nākamajā dienā bija gaidāms kolokvijs anatomijā vai kādā citā nu ļoti svarīgā priekšmetā - tātad slimot nedrīkstēja . Šādas epizodes atkārtojās, un arī sākotnēji skeptiski noskaņoto mani Citrosepts bieži vien izvilka no visbaisākajām saslimšanas epizodēm visnepiemērotākajos brīžos.

Bet visvairāk pateicības es parādā Citroeptam jūtos šī gada gripas laikā - man ir ļot mīļa vecmāmiņa, kuras vecums jau pārsniedz 90 gadus, un, protams, šādā vecumā jau pa kādai vainai gadās. Vecmāmiņa ziemas pavada Rīgā, pie mammas, un kā reizi visa ģimene pa vienam vien sāka saslimt ar gripu, un šīgada gripa, šķiet, bija sevišķi baisa. Visi ļoti baidījāmies, ka tik nesaslimst vecmāmiņa, jo viņas jau tā trauslo veselību izsist no sliedēm galīgi nebūtu vēlams, tomēr nekur uz gripas laiku viņu izolēt no slimniekiem nebija iespējams. Tā nu sākām viņai dot Citrospetu - pa 15 pilieniem 3x dienā, pagāja  trīs vai četras dienas, un ...vakara pusē vecmamma sāk klepot, sūdzas par sliktu pašsajūtu, arī temperatūra ceļas...Nekādus "niknos" līdzekļus lietot nevēlējāmies bez ārsta ziņas, jo niknajiem līdzekļiem ir arī niknas blakusparādības. Bet tad es atcerējos 27 pilienu teoriju - un vecmāmiņa dabūja 27 pilienus ik pēc 3 stundām, un nākamajā rītā viss bija lieliski - pašsajūta laba, kakls vesels un temperatūra ideāla.

Tāds mans stāsts - nekas īpašs, bet dzīvi jau veido mazie prieciņi. :)

__________________________________

Sveiki,

Vēlos izteikt pateicību par šo produktu, kad likās, ka manai imūnsistēmai nepalīdz ne saule, ne citi dabas vitamīni.

Citrosept Organic lietoju jau mēnesi. 

Kopš pavasara cīnos ar vīrusu, kuru var iznīdēt tikai uzlabojot imūnsistēmu un izvairoties no stresa. Vīruss man sagādāja pamatīgu fizisko diskomfortu, kā arī prasīja lielus finansiālos līdzekļus. Visu vasaru ēdu ogas, svaigus dārzeņus, intensīvi nodarbojos ar sportu un daudz laika pavadīju brīvā dabā, bet vīruss neizzuda. Kad septembrī saaukstējos un drīzumā tuvojās sacensības, draudzene iedeva savu Citrosept Organic. Teica, ka "ātrāk tikšu uz pekām".Tā kā ar zālēm esmu uz "Jūs" iepriecināja, ka šis ir dabīgs produkts, ko ir ļoti vienkārši arī lietot. Citrosept pievienoju ūdenim darbā un izmantoju arī kā sporta dzērienu. Tā es dienas laikā izdzēru aptuveni 1.5 - 2 L ūdens, kam pievienots Citrosept. 

Pēc mēneša lietošanas varu teikt, ka vīruss savu klātbūtni parāda daudz mazāk. Kas iepriecina, pudelītes pietiek ļoti ilgam laikam, tāpēc ceru, ka vēl pēc mēneša mana imūnsistēma būs nostiprinājusies un varēs cīnīties arī pret ziemas baciļiem. Paldies!

--
Ar cieņu,
Ieva